O nás

Vítejte na našich stránkách. Již druhým rokem působíme ve Středočeském a Plzeňském kraji. Koncept firmy byl vytvořen jako souhrn služeb, které se vám mohou kdykoliv a kdekoliv hodit. Vyklízení, úklid, bourací práce, přípravná stavební činnost, zahradní činnosti, manipulační práce, doprava, převoz materiálu a zboží, případně také pomoc s vyřizováním formalit, smluv a dalších dokumentů.

Začali jsme jako malí podnikatelé se skromným cílem. Když jsme poprvé vstoupili do prostoru velkých firem, měli jsme strach z neúspěchu. Velký zájem o naše služby nás přesvědčil, že ke strachu již není důvod. Firmy i soukromé osoby nás postupem času přiměly k tomu, že jsme nakonec založili firmu Global Service Kebrdle s.r.o. Která má své sídlo v Praze a zástupní kancelář v Plzni.

Pak to začalo… vyklízení firemních prostor, spolupráce s realitními kancelářemi, bourání a rekonstrukce bytových jader, výstavba příčného zdiva, malování, výměna vypínačů a zásuvek, instalace prvků do interiérů, zajištění výškových a výpomocných prací. Zapojili jsme se také i do administrace, přepisu vlastníků vozidel, zajištění kontrol vozidel na STK, vyřizování dokumentace na dopravním magistrátu města Plzně a mnoho dalšího. Do dnes se naše služby jen kupí a rozšiřují, to vše pro vaši spokojenost…

Naše postupy jsou zaměřené na poskytování služeb, a to převážně koncovým zákazníkům v oblasti bydlení, výstavby, rekonstrukcí a vyklízení. Jelikož jsou tyto postupy s velmi podobným a na sebe navazujícím zaměřením služeb, bylo docíleno toho, že vznikla velmi silná a stabilní nabídka pro každého. Všechny služby se navzájem podporují, a to především profesně. Taktéž pro koncové klienty je tento sjednocený celek služeb velmi výhodný, neboť jim komplexnost jejich požadavků dokáže poskytnout pouze jeden jediný dodavatel. Služby jsou poskytovány jednotlivými odborníky s neměnným standardem a na vysoké profesní úrovni. Provádíme bourací práce, demolice, rekonstrukce staveb s následnou likvidací odpadů. Zajistit můžeme také vyklízení bytů, domů, sklepů, půd, stodol, kanceláří, komerčních prostor, skladů, dílen a zahrad. Ekologicky zlikvidujme bílou techniku (ledničky, mrazáky, pračky, sporáky, trouby, myčky atp.). Odvážíme kamna, bojlery, vany, karmy, televize nebo nepotřebný/starý nábytek a další. Specializujeme se na odvoz suti, betonu, kamení, cihel, izolačních materiálů a veškerých kovových konstrukcí.

Naše pravidla nás zavazují ke korektní, kvalitní a rychlé práci, na jejímž konci je spokojenost našich zákazníků. Proto zajistíme právní servis, administrativní servis, komunikaci s úřady a další užitečné služby.

Naše klienty z oblasti firem jsme chtěli uspokojit v oblasti přepravy, dostupnosti a především v ulehčení od byrokratické zátěže. Vytvořili jsme službu která se stará o firemní i osobní auta. Přepisy vlastníků, přepisy technických parametrů v TP, technické kontroly, evidenční kontroly a další administrativní úkony. Tímto vznikla služba, která každému klientovi ušetří spoustu času, který tak může vynaložit efektivněji.

Velkým firmám a společnostem nabízíme lukrativní a exkluzívní dlouhodobé smlouvy, které zajistí rychlejší jednání, nižší ceny a stabilní služby.

Naše společnost podporuje a spolupracuje s nízkoprahovými a ekologickými centry. Cílem je čistý životní prostor, účastníme se dobrovolných úklidů v blízkosti lesů a povodí. Podporujeme recyklaci a rekultivaci obnovitelných zdrojů. Dále chceme docílit aby každý měl možnost zaměstnání  a zařazení do společnosti.

Dbáme na vaše soukromí, naši klienti si mohou být jistí, že jejich data a pověst bude v bezpečí. Všichni naši zaměstnanci i ti na zkrácené úvazky, jsou zavázáni mlčenlivostí a chrání dobré jméno naší i vaší firmy.

Spolupracujeme

Zůstaňme spolu v kontaktu

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.