Demolice a vyklízení nemovitostí

Demolice a bourání

Služba, která se hodí před každou rekonstrukcí. Není pro naše zaměstnance větší radost než si do něčeho pořádně praštit.
Ovšem není to práce bez pravidel, všichni naši zaměstnanci prošli školením. Můžeme zajistit školení i pro vás a vaše případné zaměstnance aby, jste se mohli sami podílet na práci a dohlížet na postup. Necháme vypracovat postupy pro bourání i demolici, zajistíme povolení a další administrativu která bude potřeba. Asi není žádná věda něco zničit, ale je zapotřebí držet se pravidel bezpečnosti práce. Bezpečnosti především vaše i našich zaměstnanců. Dbáme na to, aby při jakékoliv demolici nebyly žádné další škody. Před každou demolicí se vše prověří a ověří, zda je vše zajištěné. Například skryté sítě, pohyb lidí v okolí nebo povětrnostní vlivy. Zaměřujeme se na demolice bytových jader a vnitřních prostor bytů. Ale také bouráme staré stavby, garáže, přístavky, zídky, jednotlivé části domů i celé domy samotné, nebo třeba stodoly a haly. Dále provádíme odstranění fasád, demolice balkonů, bourání komínů a další demolice. Demolice a bourání není jen o ničení domů a vnitřních prostor. Bourají se i vestavěné regály, altány, dřevěné stavby, kůlny nebo nábytkové celky, při kterých je třeba také dbát na opatrnost. Většinou se jedná o bourání ve vnitřních prostorách a nechcete mít odřené zdi nebo vyražená okna. Zvolte si nás a my jakákoliv rizika snížíme na minimu. Máme k dispozici od demoliční koule po bagry, nákladní vozy, sbíjecí techniku i nakladače pro urychlení práce. Zajistíme vyklízení, nakládání a následný odvoz všech odpadů.  Pracujeme zodpovědně a bereme na vědomí všechna možná rizika.

Vyklízení a úklid

Práci, kterou asi málo kdo považuje za přitažlivou, naši zaměstnanci však zajistí s chutí.  Není totiž lepší pocit, než se po špinavém dni podívat na čisté dílo jejich práce. Vyklízíme starý nábytek, elektroniku, bílé spotřebiče, koberce, lina a jiné podlahové krytiny. Provádíme vyklízení po úmrtí, likvidace pozůstalostí i úklid po nepřizpůsobivých občanech. Zajišťujeme likvidace všech druhů odpadů včetně těch nebezpečných například: eternitu, vápenné barvy, lihových čistidel, olejů a dalších odpadů které nesmí do běžné popelnice. Provádíme demontáž střešních krytin, úklid zahrad, kácení stromů, skartaci dokumentů a likvidace archivů. Veškerý odpad odvezeme k třídění nebo na skládku. Pomůžeme s prodejem nepotřebného funkčního nábytku nebo jej darujeme potřebným z neziskových organizací.

Zůstaňme spolu v kontaktu

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.