Stavební činnost a rekonstrukce

Možná nastal čas přizpůsobit si svoji nemovitost. Chystáte se zrekonstruovat svoji starou nemovitost nebo své nově zakoupené nemovitosti dát retro vzhled?

Rekonstrukce a stavební činnosti

Nabízíme komplexní služby stavebních činností a celkové nebo částečné rekonstrukce. Smluvně garantujeme i termín nejzazšího dokončení realizace (většinou 6 až 8 týdnů) a počáteční rozpočet i finální vyúčtování je maximálně transparentní. Disponujeme velkým počtem kvalitních řemeslníků. Do našeho stabilního týmu přibíráme pouze kvalifikované a zkušené řemeslníky. Ručíme také za všechny naše subdodavatele, s každým z nich máme vždy osobní jednání před započetím díla a průběh práce neustále kontrolujeme. Jsme také pojištěni proti případným nehodám a škodám. Zde najdete celý seznam konkrétních úkonů které jsme schopni zrealizovat: kompletní nabídka

U každé rekonstrukce je třeba udělat spoustu práce předem, o kterou se můžeme postarat i v případě, že rekonstrukci samotnou přenecháte jiným. Vyřídíme s vámi jednání a komunikaci v souvislosti s případným povolením stavby a s vystavením potřebných dokumentů. Odpojení nebo odklonění stávajících sítí vody, elektrického vedení, ADSL a plynu. Popřípadě zapojení náhradních zdrojů vody a elektřiny. Také zajištění sociálního zázemí a vhodné plochy pro manipulační techniku, pro nás není žádný problém. Zajistíme dopravu a převoz materiálu, nářadí a veškeré další potřebné techniky. Zajistíme také kompletní odborný dozor při průběhu celé zakázky. Vyklidíme celou nemovitost, její přístupy a blízké okolí. Rozebereme a zbouráme kuchyňské kouty, linky, vestavěné skříně, přístěnky a další. Provedeme demolice příček, schodišť, bytových jader apod.. Oddíl pro výškové práce zajistí výstavbu lešení, shození fasády atp. S chutí se pouštíme do terénních úprav, výkopů na zasíťování a následných zahradnických prací pro zvelebení. Postaráme se o odvoz jakéhokoli množství suti v celém průběhu stavby a následný úklid domu či bytu do té nejlepší podoby.

Výškové práce

Práce ve výškách je jedna z nejrizikovějších prací vůbec. U těchto prací klademe velmi vysoký důraz na bezpečnost a její kvalitu. A nejde jen o bezpečnost pracujících ve výšce ale hlavně o lidi a věci či objekty pod nimi. Snad každý již slyšel o různých nehodách spojených s touto činností. Proto jsou všichni pracovníci důkladně a pravidelně proškolováni. Zajišťujeme povolení, veškerou potřebnou dokumentaci a administrativu. Máme k dispozici statika pro veškeré výškové práce a bezpečnost. Provádíme výstavbu i demontáž lešení, opravy osvětlení, instalaci antén a parabol, výstavby štítů, komínů, osazujeme balkony a zábradlí na špatně přístupných místech. Dále provádíme demolice štítů, odhalujeme střechy od krytin, bourání balkonů, bourání celku nebo části krovů, odstraňujeme sníh ze střech, vyklízíme půdní prostory a čistíme okapy a další práce ve výšce. Ovšem neprovádíme pouze výškové práce ale zajišťujeme i práce pod zemí – čištění studen nebo různé práce v obslužných/technických šachtách. Postaráme se opět také o úklid v celém průběhu stavby. Po nás bude čisto.

Zůstaňme spolu v kontaktu

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.