„Můj dům, můj hrad“ se u nás hrdě říká, mluvíme-li o svém obydlí. A je to vskutku příznačné přirovnání, jak o své obydlí pečujeme, jak si ho krášlíme k obrazu svému a chceme ho mít co nejkrásnější. Bydlet v hezkém, kdo by nechtěl, že?
V novostavbě to je vyřešené. Tam to máte hezké od začátku na pěkných pár let dopředu. Nepatříte-li tedy k těm šťastným, co bydlí v novém, dříve nebo později budete stát před otázkou si to či ono opravit a zrekonstruovat.
Máte zastaralou koupelnu? Nebo je koupelna malá? Líbil by se vám relax v rohové vířivé vaně při svíčkách, hezké hudbě a skleničce lahodného drinku? Uniformní kuchyně ze 70. let minulého století také není žádná hitparáda. Ještě vám kuchyňská dvířka nespadla na hlavu nebo alespoň nezůstala v ruce? Tak jste zatím měli štěstí. Bytem nebo barákem se prohání meluzína od netěsných dveří a oken? Špatná podlaha, pavouci ze škvír, staré rozvody vody, elektřiny, topení, nerovné stěny, staré obklady, dlažby….. V neposlední řadě potřeba přepažení místností, úprava místností, podhledy, řešení vestavěných skříní, opravy a renovace všeho nač pomyslíte. Jo, jo, to je najednou námětů, že? Vše je dnes možné, výběr zařízení, materiálů je rozmanitý. A hlavně vědět, kdo vám to udělá, pokud tedy nejste šikovní sami. A přiznejme si, bez penízků to také nepůjde. Každá krása něco stojí.
Jste-li šikovní, něco možná zvládnete sami. Jste opravdu ale tak šikovní, abyste se pustili do rekonstrukce od A do Z? V české kotlině je mnoho „Ferdů Mravenců – práce všeho druhu“, co by rádi rozuměli všemu. Ti leckdy dovedou nadělat při svépomocné rekonstrukci pěknou paseku. Škoda toho materiálu, který je znehodnocen ve snaze ušetřit nějakou tu korunu. Náprava pak stojí daleko více. Dnes totiž při práci s moderními materiály je třeba zvládat technologie, pracovní postupy a řemeslnou zkušenost, kterou z žádného videa nebo návodu nevysledujete, ač si možná myslíte, že ano. Důležité je mít také technické vybavení, co stojí hodně peněz a na jednorázovou akci se vám nevyplatí. Může se také stát, že nějaký živnostník, kterého ani neznáte či zareagujete na jeho výhodnou nabídku, co visí nalepená někde na vchodových dveřích vám potutelně slíbí výhodnou cenu práce tzv. „bez papírů“ z čehož vyplývá, že i bez záruky. Z toho může být pěkný malér a fůra peněz přijde nazmar, když vám práci takový „odborník“ zfušuje. A suďte se, domáhejte spravedlnosti….., s nejasným výsledkem. To určitě nechcete.
Odborná firma odbornou práci dělá profesionálně dnes a denně, má technické vybavení, má i svoji historii, prezentuje se na internetu kvalitní prezentací, ručí za kvalitu odvedené práce v souladu se zákony a je určitě lepší se na takové odborníky obrátit, sdělit jim své představy a pak už se jen nechat hýčkat návrhy a konzultacemi, potažmo následnou realizací vašeho projektu, bez nervování, s maximální úsporou vašeho času, který můžete věnovat sobě, rodině, přátelům nebo vaší práci.
Společnost Global Service Kebrdle má dlouhodobé úspěšné zkušenosti mj. s renovacemi domů a bytů. Najdete zde zkušené odborníky s fortelem, kteří vám vždy vyjdou vstříc za optimální ceny a váš projekt se zárukami provedou od A do Z. Přijďte se přesvědčit.

Zpět na blog